Tatil Plan

AYDINLATMA METNİ

HAKKIMIZDA YASAL BİLGİ GİZLİLİK POLİTİKASI AYDINLATMA METNİ KORUMA POLİTİKASI BAŞVURU FORMU


AYDINLATMA METNİ


ÖZSELÇUKLULAR TURİZM İNŞAAT GIDA TİC. LTD. ŞTİ. ( TATİLPLAN )
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ

Bu gizlilik ilkeleri Özselçuklular Turizm İnşaat Gıda Tic. Ltd. Şti ( Tatilplan ) tarafından sitemizin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir.

Özselçuklular Turizm İnşaat Gıda Tic. Ltd. Şti ( Tatilplan )’nın bazı hizmetlerinden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifreleriniz kodlanmış alanda muhafaza edilmektedir.

Bilgi toplanan Gezgin Girişi bölümüne sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz, güncelleyebilmeniz mümkündür.

Özselçuklular Turizm İnşaat Gıda Tic. Ltd. Şti ( Tatilplan )müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi,coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında Özselçuklular Turizm İnşaat Gıda Tic. Ltd. Şti ( Tatilplan ) bünyesinde kullanılmaktadır.

Özselçuklular Turizm İnşaat Gıda Tic. Ltd. Şti ( Tatilplan )e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan "bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız." linkine tıklayabilirsiniz.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Bir başka katılımcının ya da Özselçuklular Turizm İnşaat Gıda Tic. Ltd. Şti ( Tatilplan ) bünyesi haricinde herhangi bir kişi ya da kuruluşun sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Resmi makamlardan gelecek talepler bu hükmün istisnasıdır. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

Bu siteyi kullanarak Özselçuklular Turizm İnşaat Gıda Tic. Ltd. Şti ( Tatilplan ) Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Şirket yönetsel kararlarına bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Kredi Kartı ve Kişisel Bilgileriniz

Özselçuklular Turizm İnşaat Gıda Tic. Ltd. Şti ( Tatilplan )internet sistemimize kayıt olurken tarafınızdan talep etmiş olduğumuz bilgiler ve rezervasyon sırasında aldığımız kredi kartı bilgileriniz, çok güçlü SSL (Secured Sockets Layer) ile güven altındadır. Bilgileriniz browserların kendi sağladıkları güvenlik standartları çerçevesinde güvenliktedir. SSL tüm özel bilgilerinizi internette şifrelendirir. Bu sayede yapmış olacağınız alışveriş güvenlidir.

TATİL PLAN İletişim

Merkez Ofis

Adres: Şeyhsadrettin Mah. Amberreis Cad. Onur Apt. 19/1 Meram - Konya

Tel: +90 850 267 1001

E-Posta: info@tatilplan.com.tr