Tatil Plan

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA YASAL BİLGİ GİZLİLİK POLİTİKASI AYDINLATMA METNİ KORUMA POLİTİKASI BAŞVURU FORMU


HAKKIMIZDA


1996 yılından bu yana turizm sektöründe faaliyet gösteren ÖZSELÇUKLULAR TURİZM ( TATİL PLAN ), Turizm Bakanlığı'nın "A" Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi'ne sahiptir. Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) üyesidir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ilke edinerek, turizm sektöründeki yenilikleri yakından takip etmiş ve hizmet kalitesini her geçen gün yükseltmiştir.

Tecrübeli TATİL PLAN ekibi öncelikle yurtdışı fuar organizasyonları, yurtdışı bayi gezileri ve yurtdışı kültür gezilerinden uzmanlaşmıştır.Yurtdışı hizmetlerimizin yanında yurtiçi motivasyon gezileri , yurtiçi bayi gezileri, bayi organizasyonları,  otel konaklamaları, araç kiralama ve vize temini konularında, konsolosluklarla kurduğu sağlam ilişkiler ile müşterilerine eksiksiz ve hızlı hizmet vermektedir. THY, ve özel havayollarının, iç-dış hat uçak bileti rezervasyonlarını gerçekleştirmektedir. En uygun uçuş ve ücret alternatiflerinden koltuk rezervasyonuna kadar birçok kolaylık sağlanmaktadır.

Tüm ayrıcalıklarıyla hizmet ağımızı ilgili tüm kurumsal firmalar, odalar ve STK’lara ulaştırma gayesiyle çıktığımız bu yolda Türkiye’nin önde gelen markaları arasına şirketimiz TATİL PLAN, dünyayı ayağınıza getirmekten mutluluk duyacaktır

 

HAKKIMIZDA TatilPlan.com.tr